دانلود کتاب شمس خلف السحاب

استاد بزرگوار حضرت آیت الله شیخ علی کورانی عاملی از شخصیتهایی است که این توفیق را پیدا کرده که نامش به نام امام و یاد امام زمان علیه السلام گره بخورد.

ایشان که به تالیفهای مهدویتی و امام زمانی شهرت دارند، کارهای مختلفی پیرامون امام زمان علیه السلام و وقایع پیش از ظهور مبارک نگاشته اند.

سالیانی پیش در رادیو عربی ایران روزهای جمعه، سوال و جوابهایی در زمینه مهدویت از ایشان پرسیده شده بود و ایشان نیز پاسخهایی داده بودند.

چند سال پیش هم بنده این سوال و جوابها را جمع آوری و تدوین کرده و با سوال و جواب های دیگری تلفیق و تنظیم کردم که مجموعا ۱۰۰ سوال و جواب شد و این کتاب را چنین نام نهادیم: شمس خلف السحاب، مأئه سؤال و جواب حول الإمام المهدی علیه السلام.

این کتاب ۱۰۰ سوال و جواب پیرامون امام زمان علیه السلام است و به زبان عربی هم نگاشته شده و هم اکنون می توانید کتاب را از اینجا دانلود بفرمایید.

لینک دانلود کتاب شمس خلف السحاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

مبلغ بدون مرز

مسلم خاطری

سلام عرض می کنم خدمت همه بازدیدکنندگان محترم این وب سایت جایی است جهت انتشار برخی از نوشته جات و مطالعات من در زمنیه تاریخ و جغرافیای تشیع و نیز گزارش ها و سفرنامه هایی از تبلیغ بین الملل و بدون مرز. امیدورام که سفرنامه ها و تجارب تبلیغی من برای همه مبلغان محترم قابل استفاده باشد.