دانلود کتابچه صدف کوثر

بانو و ملکه حقیقی اسلام، حضرت خدیجه سلام الله علیها، از شخصیتهایی است که نه تنها از سوی تاریخ نگاران مکتب خلافت بلکه حتی از سوی خود دوستداران اهل بیت علیهم السلام نیز در حق ایشان ظلم شده و حق ایشان را در تحقیق و سیره نگاری ادا نکرده ایم.

اگر چه علامه سید جعفر مرتضی عاملی در سالیان اخیر و در جلد دوم کتاب ناب الصحیح من سیره النبی الأعظم صلی الله علیه و آله و نیز در کتابهایی که پیرامون ربائب پیامبر صلی الله علیه و آله نگاشته اند، مطالب ناب و تحقیقات خوبی پیرامون این ملکه اسلام ارائه داده اند و انصافا که لله دره و علیه أجره.

آنچه در اینجا می آید کتابچه ای کوتاه و خواندنی پیرامون حضرت خدیجه سلام الله علیها است که به دستان با اخلاص محقق گرانقدر جناب آقای علی اکبر مهدی پور نگارش شده و در جای خود کتابچه ای مفید و قابل استفاده و خواندنی است.

برای دانلود کتاب صدف کوثر دکمه دربافت را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

مبلغ بدون مرز

مسلم خاطری

سلام عرض می کنم خدمت همه بازدیدکنندگان محترم این وب سایت جایی است جهت انتشار برخی از نوشته جات و مطالعات من در زمنیه تاریخ و جغرافیای تشیع و نیز گزارش ها و سفرنامه هایی از تبلیغ بین الملل و بدون مرز. امیدورام که سفرنامه ها و تجارب تبلیغی من برای همه مبلغان محترم قابل استفاده باشد.