دانلود ترجمه فارسی کتاب دجال بصره

دجال بصره فارسی

مزدوران وهابیت و مدعیان مهدویت، پرونده ای است که هر چندسال یک بار و با مصادیقی جدید باز می شوند و دجالانی عوام فریب با ظاهری متفاوت از بار قبل ظهور می کنند.

این بار قرعه کار به نام شخصی از اهل عراق به نام احمد اسماعیل خورده تا چند سالی با پولها و سرمایه های نفتی سعودی-وهابی خود را از مرتبطان و ممهدان مهدوت معرفی کند.

در سالیان اخیر پیرامون این جریان شیطانی و دجالان مرتبط با این جریان کتابهای خوب و مفیدی نگاشته شده که غالبا خوب و قابل تقدیر هستند.

یکی از این کتابها، کتاب دجال بصره حضرت آیت الله کورانی است که انصافا و به حق، کتاب خوب و قابل استفاده ای است چرا که حضرت استاد کورانی، خود سالیان متمادی در کشور عراق زندگی کرده و تقریبا یک پدر روحی برای شیعیان عراق به شمار می آمده و اتفاقا از شخصیتهایی است که احمد اسماعیل و طرفدارانش بسیار به دنبال این بودند که ایشان را هم همراه با جریان خود معرفی کنند تا بدین ترتیب نزد مردم عراق اعتبار بهتری پیدا کرده و عوام بیشتری را فریب دهند.

کتاب دجال البصره ابتدا به زبان عربی نگاشته شد و بنده بلافاصله آن را به فارسی ترجمه کردم و حدود دو سالی است که چاپ شده.

برای دانلود کتاب دجال بصره فارسی دکمه دیافت را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

مبلغ بدون مرز

مسلم خاطری

سلام عرض می کنم خدمت همه بازدیدکنندگان محترم این وب سایت جایی است جهت انتشار برخی از نوشته جات و مطالعات من در زمنیه تاریخ و جغرافیای تشیع و نیز گزارش ها و سفرنامه هایی از تبلیغ بین الملل و بدون مرز. امیدورام که سفرنامه ها و تجارب تبلیغی من برای همه مبلغان محترم قابل استفاده باشد.