ترجمه الصحیح من سیره النبی الأعظم

کتاب و بلکه شاهکار (( الصحیح من سیره النبی الأعظم )) تألیف استاد ارجمند و گرانقدر حضرت استاد علامه سید جعفر مرتضی العاملی، به حق و به حقیقت قویترین و صحیح ترین کتاب در زمینه سیره نگاری پیامبر صلی الله علیه و آله است.

این کتاب که به صورت اجتهادی – کلامی، سیره پیامبر را بررسی می کند تحفه ای است که علامه در طول سالیان به نگارش آن پرداخته اند.

روش ایشان در کشف دشمنی ها و جعلیات و اسرائیلیات سیره نگاران مکتب خلافت با دقت و موشکافی های منحصر به فردی که از روش های خاص خود علامه است، از امتیازات ویژه این کتاب است.

کتاب الصحیح من سیره النبی الأعظم سالها پیش در سی و پنج جلد به چاپ رسیده و به تازگی نیز ترجمه این کتاب ( البته بدون اجازه و تایید علامه! ) به نام سیرت جاودانه در هفده جلد، روانه بازار شده.

دو جلد اول از ترجمه این کتاب که اتفاقا بسیار مهم و کلیدی نیز هست، در اینجا برای دانلود قرار داده شده و می توانید از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

مبلغ بدون مرز

مسلم خاطری

سلام عرض می کنم خدمت همه بازدیدکنندگان محترم این وب سایت جایی است جهت انتشار برخی از نوشته جات و مطالعات من در زمنیه تاریخ و جغرافیای تشیع و نیز گزارش ها و سفرنامه هایی از تبلیغ بین الملل و بدون مرز. امیدورام که سفرنامه ها و تجارب تبلیغی من برای همه مبلغان محترم قابل استفاده باشد.